Çfarë ka zgjedhur Kiara për muajin e mjaltit? Ja ku do i shijojë pushimet çifti

Çifti i përfolur dhe fenomen i momentit, Kiara-Luiz, kurorëzuan dashurinë e tyre në natën finale të Big Brother VIP.

Mes shumë projekteve të reja, intervista dhe bashkëpunime, Kiara ka menduar për muajin e mjaltit dhe JO nuk bëhet fjalë për Maldive, nga ku dhe çifti ka fituar një udhëtim nga avantazhet brenda shtëpisë, por bëhet fjalë për Arka Art Hotel tek Kodra e Diellit.

Duket se çifti do të shijojë ambientet dhe qetësinë e Arka Art Hotel, për muajin e mjaltit.


TS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button