Lajme

“Dasmën do ta bëjmë në Vlorë”, habit Jori Delli: Jam në një lidhje me Noizyn…

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother Vip 2” Jori Delli vijon të qëndrojë në Tiranë pas përfundimit të BBV.

Ajo ka komentuar mbrëmjen e sotme foton virale me reperin Noizy, duke thënë me nota humori se janë në një lidhje dhe shumë shpejt do të bëjnë një dasmë në Vlorë, duke lënë të kuptohet se e gjitha kjo ishte në kontekstin e një shakaje, pasi u përfol për foton me këngëtarin.

“Jam në një lidhje me Noizyn dhe do martohemi. Dasmën do e bëjmë në Vlorë, do vish? Do i ftoj të gjithë nga Big Brother tek dasma.”- tha Jori duke qeshur në “Më lër të flas”.