Lajme

E kishte mbajtur sekret, Afrona Dika publikon për herë të parë foto me partnerin e ri

Modelja e njohur kosovare Afrona Dika ka treguar se ndihet shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Së fundmi ajo dhe partneri i saj po shijojnë disa ditë pushimi në Turqi.

Por mesa duket pushimi me njeriun e zemrës, ka bërë që Afrona të ne prezantojë edhe partnerin e ri. Ajo ka ndarë një foto me të dashurin, duke e shoqëruar me një zemër. Partneri i saj është biznesmen në Zvicër dhe quhet James Dyer Smith.

Kujtojmë që modelja Afrona Dika me të dashurin e saj prej muajsh kanë filluar të bashkëjetesën. Kjo lidhje ka nisur pas divorcit  me këngëtarin e njohur, Blerim Muharremi, i njohur si Blero.

TS Poll - Loading poll ...