Lajme

Finalizohet ëndrra e Kiara Titos, moderatorja i rikthehet ekranit dhe ja emisioni që pritet të drejtojë

Kiara Tito ka marrë të gjithë vëmendjen e publikut dhe sigurisht këtë famë po e shfrytëzon më së miri.  Lart e poshtë flitej se “ëndrra” e saj ishte të kishte një emision në Top Channel dhe si duket kjo “ëndërr” u realizuar, pasi Kiarën shumë shpejt do e shohim sërish në ekranin e Top-it, por kësaj here si prezantuese.

Ajo pritet të drejtojë emisionin “Kepi i Tundimeve”, i cili në fokus ka dashurnë, aventurat dhe eksperiencat e bukura.

Pas përfundimit të Big Brother Vip Albania, Kiara po jeton dashurinë e saj me Luizin, fituesin e edicionit të dytë të këtij programi me të cilin u njoh brenda shtëpisë.

Në natën finale, çifti kurorëzoi lidhjen e tyre në martesë në një ceremoni që u zhvillua në tarracën e Bashkisë së Tiranës