Lajme

Fotot dhe videot e Jori Dellit janë të ndaluara në këtë shtet, modelja: Nuk më do…

Jori Delli u kthye në një ndër banoret më të pëlqyera nga publiku pas përfundimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania”.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale ku  shpesh ndanë me ndjekëësit foto dhe video nga përditshmëria apo projektet e ndryshme. Së fundmi bukuroshja brune ka bërë të ditur se është bllokuar nga Rusia dhe nuk mund të shikohet në rrjetet sociale të atij vendi.

Jori ka pubikuar njoftimin që i kishte ardhur ku Rusia i kishte bllokuar një prej videove, duke shkruar: “Rusia nuk më do”.

TS Poll - Loading poll ...
  Foto e postuar nga Jori Delli
Foto e postuar nga Jori Delli