Lajme

“Fotot i kemi flakë”, Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi “arratisen” me pushime në vendin ekzotik

Arjola Demiri  dhe Adriana Matoshi  shpesh herë e kanë treguar miqësinë e tyre të vjetër. Së fundmi dy aktoret janë arratisur me pushime në Egjipt, duke shijuar disa ditë të bukura në shoqërinë e njëra-tjetrës. Ka qenë Arjola e cila ka ndarë disa foto me mikshën e saj me mbishkrimin:

“Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”

View this post on Instagram

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)

TS Poll - Loading poll ...