Lajme

Gjendet i vd*kur në një kanal 59-vjeçari nga Lushnja

LUSHNJE- Një 59-vjeçar nga Lushnjës është gjetur i vdekur në një kanal.

Paraprakisht dyshohet se 59-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

TS Poll - Loading poll ...