Lajme

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emrin e veçantë të djalit të porsalindur

Këngëtari i njohur Alban Kondi dhe bashkëshortja e tij, Eneida Zalli janë për prindër për herë të dytë.

Eneida Zalli solli në jetë djalin. Ajo ka postuar një foto të djalit të porsalindur, teksa zbulon edhe emrin e veçantyë të djalit, Blin Kondi.

Alban Kondi dhe Eneida Zalli janë bashkë prej 15 vitesh, bahskë kanë dy djem, Floranin dhe tashmë Blinin  e sapolindur.

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by EneidaZalli (@eneidazalli)