Kthjellime dominojnë deri në mesditë, pjesa dytë e ditës sjell vranësira dhe reshje shiu, moti për sot

Të ngjashme

Paradite diell, pasdite shi dhe rrebeshe, parashikimi i motit për sot

Paradite diell, pasdite shi dhe rrebeshe, parashikimi i motit për sot

TS Poll - Loading poll ...

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por rrezik për rrebeshe shiu, parashikimi i motit për sot

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por rrezik për rrebeshe shiu, parashikimi i motit për sot

Kthjellime dhe vranësira të lehta, parashikimi i motit për sot

Kthjellime dhe vranësira të lehta, parashikimi i motit për sotRelated Articles

Back to top button