Lajme

Luizi zbulon ofertën “marramendëse” që ka marrë pas BBVIP

Këngëtari dhe fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli, është kryefjala e mediave rozë dhe intervistat që ky i fundit ka dhënë këto ditë kanë qenë të shumta. Së fundmi, ai u është përgjigjur shumë pyetjeve dhe thashethemeve si dhe ka treguar projektet e reja.

Luizi ka reguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë zënë për këtë vit, ka pranuar se do jetë pjesë edhe të një filmi.

E duke marrë parasysh që çmimin në koncerte e ka tepër të larta, gjithashtu edhe atë të reklamave, pa dyshim që edhe për filmin do të jetë paguar mjaft mirë.

TS Poll - Loading poll ...