Lajme

Në pritje të ëmbël, partnerja e Neymar pushon në vendin përrallor (FOTO)

Bruna Biancardi, partnerja e lojtarit të PSG-së, Neymar ka zgjedhur ishullin e Mykonos për të kaluar disa ditë pushime.

Bukuroshja, e cila tashmë është në pritje të ëmbël, së bashku me shoqet e saj po shijojnë dielllin, detin dhe ushqimet fantastike atje.


TS Poll - Loading poll ...

29 vjeçarja ka publikuar disa foto dhe video nga vendi përrallor. Pak kohë më parë Biancardi dhe Neymar njoftuan se janë në pritje për t’u bërë prindër. Ky i fundit është edhe babai i 11-vjeçarit Davy Luca nga lidhja e tij e mëparshme me Carolina Dadas.