Ngordh qeni i Paris Hilton, modelja bën dedikimin prekës: Për 23 vite mbushe jetën time me dashuri

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Paris Hilton ka njoftuar vdekjen e qenit të saj. Duke bërë homazhe në rrjetet sociale ajo u tha ndjekësve të saj se qeni ishte më shumë se thjesht një kafshë shtëpiake dhe ishte familje për të.

“Sot, zemra ime thyhet ndërsa i them lamtumirë chihuahuas time të çmuar, Harajuku B*tch”, shkroi ajo në Tëitter.

Krahas një serie fotosh, Hilton tha se “për 23 vite të pabesueshme, ajo mbushi jetën time me kaq shumë dashuri, besnikëri dhe momente të paharrueshme”.

Modelja e famshme postoi më tej një seri dedikimesh prekëse.

“Nga shkëlqimi dhe magjepsja në momentet e qeta prapa skenave, ajo ishte gjithmonë aty, një top i vogël dashurie, që ndriçonte edhe ditët më të errëta. Ne ndamë kaq shumë kujtime, të qeshura dhe lot.

“Pusho i qetë, e dashura ime e ëmbël. Faleminderit që bekove jetën time me dashurinë tënde të pakushtëzuar. Do të jesh përgjithmonë engjëlli im i vogël, i humbur përgjithmonë dhe i dashur përgjithmonë. Ti mund të jesh ikur fizikisht, por gjurmët e tua të putrave në jetën time nuk do të zbehen kurrë. Pusho butësisht, mik i ëmbël, duke e ditur se do të jesh gjithmonë i dashur dhe i munguar.”

Paris e mbylli njoftimin duke shkruar:  “Të dua dhe të më mungon përgjithmonë #TheOG Queen. #RIP”


Related Articles

Back to top button