Lajme

Përplasi të miturin, pranga 64-vjeçarit në Tiranë

efundit

TIRANË– Një 64-vjeçar nga Tirana duke drejtuar makinën e tij ka hapur derën e mjetit dhe për pasojë ka plagosur një të mitur.

Policia bën me dije se autori i dyshuar është laguar nga vendngjarja, por aventura e tij përfundoi shumë shpejt pasi përfundoi në pranga.

12-vjeçari i plagosur u transportua në spital dhe po mbahet nën kujdesin e mjekëve.

TS Poll - Loading poll ...