Lajme

Plazh apo mal, keni plane për fundjavën? Zbuloni si do të jetë moti

Të ngjashme

Paraditja me diell, pasditja sjell vranësira. Si do të jenë temperaturat

Paraditja me diell, pasditja sjell vranësira. Si do të jenë temperaturat

TS Poll - Loading poll ...

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, priten edhe rrebeshe shiu/ Parashikimi i motit për sot

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash, priten edhe rrebeshe shiu/ Parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 28 gradë, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 28 gradë, parashikimi i motit për sot