Lajme

Plazh apo mal, keni plane për fundjavën? Zbuloni si do të jetë moti

Të ngjashme

Temperatura deri në 30 gradë, si pritet të jetë moti sot

Temperatura deri në 30 gradë, si pritet të jetë moti sot

TS Poll - Loading poll ...

Mot i paqëndrueshëm edhe këtë javë/ E enjtja dhe e premtja sjellin ‘surpriza’, temperaturat arrijnë deri në 31 gradë

Mot i paqëndrueshëm edhe këtë javë/ E enjtja dhe e premtja sjellin ‘surpriza’, temperaturat arrijnë deri në 31 gradë

Paraditja me diell, pasditja sjell vranësira. Si do të jenë temperaturat

Paraditja me diell, pasditja sjell vranësira. Si do të jenë temperaturat