VIDEO/ Dy gëzime në një ditë, brenda ditëlindjes madhështore të mbesës së Tom Doshit

Në një natë magjike me një dekor mbreslënës i cili i la “gojë hapur” të gjithë, vajza e politikanit Tom Doshi, Briana dhe djali i biznesmenit Geront Çela, Bruno Çela, festuan një vjetorin e dashurisë së tyre më të madhe, vajzës së tyre Love Mary Cela.

Briana dhe Bruno kishin përzgjedhur një dekor fantastik, në mesin e mijëra trëndafilave ata celebruan dashurinë për vogëlushen e tyre, e cila mban emrin e dashurisë “Love”.

Siç shihet dhe nga pamjet më poshtë, ambienti ka qenë një përrallë e vërtetë, me trëndafila shumëngjyrëshe. Përveç ambientit fantastik, sytë e njerëzve u kthyen dhe nga mami Briana e cila shkëlqente nën fustanin e thjeshtë të bardhë. Edhe pse kishte përzgjedhur një “look” të thjeshtë, Briana arriti të mrekullonte të gjithë me pamjen.


Related Articles

Back to top button