Lajme

VIDEO/ E kemi parë të gjithë, Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

Kiara Tito është një ndër vajzat më të komentuara. Njëtë si atëhere kur ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe tani që ndodhet jashtë shtëpisë, ajo vazhdon të komentohet dhe të ketë ndiqet me interes nga ndjekësit.

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit filluan të rikujtojnë eksperiencat e saj në ekran. Por, si duket nuk e dinim se Kiara ka marrë pjesë edhe në filmin shqiptar “ Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi. Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë.


TS Poll - Loading poll ...