Lajme

VIDEO/ “Më ke favorizuar se doje të më puthje”, Kristi bën deklaratën e papritur për Xhakun

Banroët e Big Brother Vip 2 do të mbahen mend gjatë, për shkak të lojërave konflikteve si dhe strategjive të ndjekura për të fituar çmimin e madh. Krisit ishte një tetjër banor i spikatur brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, i cili arriti të shkonte deri në finale dhe të dilte “kokë më kokë” me fituesin e çmimit, Luiz Ejllin.

Së fundmi ai ka zbuluar shumë të reja rreth jetës së tij pas “BBV2”, marrëdhëniet me ish-banorët etj.

Gjatë një loje, ku Kristi duhet të fitonte pikë duhet të bënte një deklaratë se opinionistja e “BBV2” Zhaklin Lekatari reagonte në mbrojtje të tij për shkak se i ka mbetur fiksim puthja me të. Duke i kërkuar falje paraprakisht dhe duke cituar se i duhet pikë për lojën, Kristi e ka pranuar këtë.

TS Poll - Loading poll ...