Lajme

VIDEO/ S’ka më dyshime, ja si qëndron marrëdhënia midis dy “kunatave”

Pas përfundimit të Big Brother Vip 1, një nga temat më të diskutuara e cila vijon dhe sot të komentohet gjerë e gjatë është marrëdhënia e Einxhelit me Sarën.

U tha se dy vajzat që praktikisht quhen ‘kunata’ pasi të dashurit e tyre janë të ngushtë si vëllezër nuk takohen, madje u tha se dhe janë zënë.

Por, më në fund ka qenë Einxhel e cila ka treguar raportet që ka me Sarën, kështu dhe fansat janë më të qetë.

TS Poll - Loading poll ...

Në një postim në “Instagram”, moderatorja ka publikuar një video të Sarës e cila shtyn karrocën e bebit Trev.

“Unë me të vërtetë nuk e takoj shumë Sarën,por ama kur e takoj,e takoj gjithë ditën”, dëgjoeht të thotë Einxhel.