Lajme

Zbulohet vajza që i ka “vjedhur” zemrën Butrint Imerit

Disa ditë më parë këngëtari Butrint Imeri publikoi një video ku shihej një vajzë simpatike, teksa kërcente këngën e tij. Të gjithë u bënë kuriozë se kush ishte vajza misterioze krah këngëtarit shqiptar.

Epo si duket ajo vajzë paska qenë e dashura e Butrinti dhe burime për “IconStyle”, kanë zbuluar edhe emrin e bukuroshes.

Vajza në fjalë është nga Venezuela dhe quhet Emily Acevedo. E dashura e Butrintit siç duket edhe nga fotot është shumë e re vetëm 22 vjeç.

TS Poll - Loading poll ...