ShowBizzz

10 muaj pas lindjes së djalit, modelja shqiptare sërish shtatzënë

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti është sërish në pritje të ëmbël. Vitin e kaluar ajo u bë nënë për herë të parë dhe solli në jetë djalin, Andreas, si fryt i dashurisë me sipërmarrësin shqiptar Ami Mëzezi.

10 muaj pas lindjes së djalit, modelja shqiptare sërish

Çifti nuk ka pritur gjatë për të rritur familjen dhe sot kanë zbuluar se po presin bebin e dytë.

10 muaj pas lindjes së djalit, modelja shqiptare sërish

Lajmin e kanë bërë të ditur përmes një postimi në Instagram ku Lorena shfaqet me barkun dukshëm të rrumbullakosur.

10 muaj pas lindjes së djalit, modelja shqiptare sërish