ShowBizzz

‘2 gisht mjaltë’ 2 po vjen së shpejti

Filmi shumë i njohur shqiptar me regji të Ermal Mamaqit e protagoniste kryesore Elvana Gjatën dhe vetë aktorin, po vjen së shpejti.

Lajmin e ka zbuluar Ermali përmes Instagramit.

Ai ka publikuar disa fotografi mes tyre edhe një me Elvanën duke shkruar: ‘Loading’.

Image
Elvana dhe Ermali

Ai s’ka dhënë shumë detaje megjithatë mezi po presim të shohim episodin 2 të komedisë që theu rekord shikueshmërie.