ShowBizzz

A e pengon Sara të dalë me shokët? Ledri i habit të gjithë dhe e thotë troç

I ftuar në “Më lër të flas”, këngëtari Ledri Vula me humor ka dhënë disa “detaje” nga marrëdhënia e tij me Sara Hoxhën dhe jetën familjare.

Me humor ai tha se e dëgjon gjithmonë Sarën kur bëhet fjalë që do të dalë me shokët.

I dashur pacient, më thuaj sa herë Sara të thotë mos dil me çunat, ti e dëgjon?

Gjithëqysh e dëgjoj, nuk kam zgjidhje tjetër.

A të ka kërkuar Sara Hoxha ti vendosë emrin albumit të ardhshëm?

S’kam rrugëdalje tjetër.

Vetëm albumit, apo dhe këngëve?

Edhe këngëve, 30 këngë më ka lyp.