ShowBizzz

Adelina Berisha pozon atraktive nga makina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme, ku thuajse gjithnjë shfaqet elegante dhe me shumë stil.

Njëlloj Berisha duket edhe në fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare në Instagram.

TS Poll - Loading poll ...

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha