ShowBizzz

Arbër Hajdari: Dua familje të madhe, kam qejf të kem vajzë

Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari i ftuar në rubrikën “N’Trip”, në “E diell” ka dhënë një lajm të bukur.

Arbri tha se ai dhe bashkëshortja e tij, Vlera kanë plane dhe dëshirë për të zgjedhur familjen.

“Kam dëshirë të kem një familje të madhe, pastaj gjërat e tjera janë në dorë të zotit. Kam qejf vajzë”, tha Arbri.

TS Poll - Loading poll ...

I pyetur si është jetesa me bashkëshorten, opinionisti tha: “Partneri duhet të kuptojë se cili është prioriteti, unë falë zotit e kam gjetur njeriun që më kuptoi. Pjesë e suksesit tim është dhe ajo. Vlera ka karakter të fortë, ka pasur mendime të ndryshme nga unë, por unë nuk jam influencuar”.