Ardian Bujupi drejt martesës, kush është partnerja e tij?

Këngëtari i njohur nga Kosova Ardian Bujupi nuk është më beqar. Dhe jo vetëm kaq. Pasi aludohet se po mendon të hedhë një hap shumë të rëndësishëm, duke i dhënë fund beqarisë.

Sipas ‘Prive’, artisti është prej disa kohësh në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në diasporë.

Identiteti i vajzës nuk dihet ende pasi Ardiani e ka mbajtur të fshehtë dhe shumë larg syrit të publikut.

Ai s’ka postuar asgjë rreth kësaj lidhje, që mesa duket i ka sjellë lumturi.TS Poll - Loading poll ...

Related Articles

Back to top button