ShowBizzz

Aulona Musta zbulon detajin më s*ksi tek një mashkull!

Moderatorja Aulona Musta është një ndër femrat e ekranit shqiptar që njihet për natyrën e saj të lirë dhe pa komplekse.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi përmes një postimi në InstaStory, Aulona ka treguar se damarët tek krahët dhe këmbët janë detajin më seksi tek një mashkull.

TS Poll - Loading poll ...

“Gjëja më seksi tek një mashkull për mua? Damarët tek krahët dhe këmbët”, ka shkruar Aulona krahas fotos së bashkëshortit të saj.

Kujtojmë që ajo është e apasionuar pas ushtrimeve fizike të cilat mbajnë trupin në formë.

Image
Aulona Musta/Instagram