ShowBizzz

Bashkëjetojnë prej muajsh, Mikela Pupa paska gjetur dashurinë (VIDEO)

Kemi të reja nga Mikela Pupa.

Ish-konkurrentja e Për’puthen dhe Big Brother VIP po kalon një fazë shumë të lumtur në jetën personale. Ajo ka zbuluar së fundmi jo vetëm se ka gjetur dashurinë por edhe se lidhja e tyre është serioze dhe ka nisur bashkëjetesën.

E ftuar në Për’puthen në rolin e opinionistes Mikela deklaroi se ka tre muaj që bashkëjeton me partnerin e saj me të cilin dikur ka qenë mikeshë. Ajo tha se ai i fal qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara.

TS Poll - Loading poll ...

“Jam me dikë që është shumë i urtë, është shumë i dashur dhe më fal atë qetësinë që nuk e kisha gjetur kurrë më përpara. Po bashkëjetoj më dikë. Kemi shumë kohë që njihemi, kemi qenë shumë shokë më përpara dhe që po bashkëjetojmë kemi vetëm tre muaj.“-tha ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)