ShowBizzz

Befason aktori, sjell të dashurën nuses së tij live në emision. Çartet nëna, nuk u flet asnjërit – Shikoni reagim e nuses se tij

Në emisionin Kojshia Show këtë të diel ishte shou i vërtetë, pasi mysafirë ishin aktorët e “Tregimeve Popullore”, Milazim Vitija, Xhemajl Gerbeshi, Sanije Hyseni, Agnesa Pacolli Valdet Buzuku, si dhe modelja Agnesa Gashi, ish miss Fotogjenia.

Në një moment në emison, Valdeti sjellë një vajzë në emision, të cilën e prezanton si nusen e tij të dytë.

Por reagimi i “vjehrrive ishte epik”.

TS Poll - Loading poll ...

Ndiqeni videon nga minuta e 43:00 për ta parë këtë moment