ShowBizzz

Beniada feston ditëlindjen, ja si cilësohet viti që la pas

Beniada Nishani u bë e njohur për publikun shqiptarë nga formati i “Big Brother”.

Ajo shpejt mori zemrat e publikut me theksin dhe buzëqeshjen e saj, shkruan “Kosovarja”

Beniada sot feston ditëlindjen, e me këtë rast mori dhurata te shumta, te cilat ajo i ndau me fansat ne Instastory.

TS Poll - Loading poll ...

 

Për Beniadën ky vit ishte fantastik ajo u  bo një nga figurat më të dashura të ekranit në publikun shqiptarë.