Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në BB VIP

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi rezistoj në BB VIP Albania 2 mbi 100 ditë  izolim.

Artistja ka qenë së fundmi e ftuar në “S’e luan topi”, ku ka folur për eksperiencën dhe tumorin në gji.

Nita sqaroi momentet kur kishte dhembje në kraharor teksa filloj të frikësohej për gjendjen e saj shëndetësore.

Tutje, ajo tregoj se ishte në gjendje të rënduar ta lërë edhe shtëpinë deri sa është kontrolluar nga mjeku në BB VIP./Kosovarja/

 

sRelated Articles

Back to top button