“Big Brother VIP ju lë takimin e fundit fare”, Arbana Osmani ka një njoftim për të dhënë

Duket se këtij sezoni të “Big Brother VIP” i ka ardhur fundi, tashmë njëherë e mirë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arbaba tregoi se puntata e nesërme do të jetë e fundit për këtë sezon të “Big Brother VIP”.

“A never-ending Big Brother Vip” ju le takimin e fundit fare fare për këtë sezon me retrospektiven e ngjarjeve më të diskutara të këtyre 5 muajve sonte në orën 21.00″, tha Arbana.

Kujtojmë se ky sezon i BBV filloi më 24 dhjetor, dhe përfundoi më 7 maj, me fitues Luiz Ejllin.

Loading poll ...

Tre banorët e tjerë që shoqëruan Luizin në finale ishin Dea Mishel, Efi Dhedhes dhe Krist Aliaj.Related Articles

Back to top button