ShowBizzz

Blero i hynë politikës, ja çfarë thotë për trazirat dhe Amerikën

Këngëtari Blero Muharremi, ndërkohë që po shijon disa ditë pushimi në Itali, po merret edhe me diçka tjetër.

Ai, e ka përcjell me kujdes situaten në Kosovë dhe zhvillimet në veri.

Blero, ka ndarë mendimin e tij në lidhje me reagimin e SHBA-ve rreth gjendjes aktuale në komunat serbe, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Këngëtari, ndër të tjerash thotë se Amerika nuk nuk mund të ketë gjithmonë të drejtë.

Ky është statusi i plotë: