ShowBizzz

Butrinti së shpejti dhëndër, pret lulet në dasmë

Butrint Imeri duket se është gati për martesë, këtë e konfirmon edhe vet ai.

Këngëtari mbrëmë martoi vëllain e tij Shkumbinin.
Gjatë ceremonisë së dasmës, siç e do tradita shqiptare nusja hedh lulet tek vajzat dhe djemtë beqar.

E për këtë duket se me padurim Butrin Imeri u hodh për ti pritur.

TS Poll - Loading poll ...

Edhe nga fytyra e tij shihet lumturia pasi kapi lulet, shkruan “Kosovarja”.

Pra lulet i siguroi, por ku është nusja?!