Çfarë ndodhi papritur mes Luizit dhe Kejvinës?

Duket se raporti mes Kejvina Kthellës dhe Luiz Ejllit është krisur. 

Edhe pse nuk u ndanë mirë nga “Big Brother VIP” pas daljes ata të dy folën mirë për njëri-tjetrin duke deklaruar se do jenë miq. 

Mirëpo, duket se mes tyre ka ndodhur diçka pasi modelja nuk e ndjek më fituesin e BBVA në Instagram, edhe pse ai ende e ka follow. Kaq ka mjaftuar që të ngrihen pikëpyetje mbi raportin e tyre. 

Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre. Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë cdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”Related Articles

Back to top button