ShowBizzz

Çfarë po “zihet” mes Romes dhe Ledrit?

Ledri Vula është një nga personazhet publike që shumë pak i preferon intervistat.

Por këtë herë duket se diçka ka ndryshuar, shkruan “Kosovarja”.

Ai shihet me Romeo Veshaj, duke darkuar së bashku në një nga lokalet në Tiranë.

TS Poll - Loading poll ...

A do të jetë pjesë në emisionin e tyre, “ Më lër të flas”, apo do të bashkëpunojnë në ndonjë projekt muzikorë, kjo mbetet të shihet me kohë.