Horoskopi

Çfarë të mirash ka dita e sotme e parashikon astrologu Paolo Fox

Dashi
Dita e sotme fillon me lajme të mira nga pikëpamja sentimentale ndaj lëre veten të shkosh. Është një kohë e shkëlqyer në punë dhe do të arrini të merrni ato përgjigje që keni pritur prej kohësh.

Demi
Sot do të arrini të kapërceni disa pengesa që ju kishin bllokuar në dashuri, ndaj mos u shqetësoni më nëse gjërat kanë qenë më të ndërlikuara nga sa pritej. Në punë është një moment shumë i rëndësishëm dhe kontaktet janë të favorizuara.

Binjakët
Bëhuni gati sepse emocionet e bukura ju vijnë, ndaj nëse jeni në kërkim të dashurisë, mos u mbyllni në shtëpi. Mund të ketë disa përplasje të vogla në punë, kështu që mbani një sy dhe përgatituni të provoni vlerën tuaj.

TS Poll - Loading poll ...

Gaforrja
Kini kujdes në dashuri sepse sot jeni pak nervozë. I gjithë faji i një hëne të djallëzuar dhe Venusit që nuk po ndihmon shumë. Në punë është më mirë të ruani qetësinë sepse kënaqësitë janë afër.

Luani
Këta yje flasin për emocione të forta dhe dashuri që më në fund mund të lulëzojnë kështu që shijoni këtë moment fati. Në punë dita do jetë e ngarkuar por produktive, vazhdoni kështu.

Virgjëresha
Ka ardhur koha të bëni zgjedhje në dashuri dhe të kuptoni se kë dëshironi në të vërtetë në krah. Ka shumë për të bërë në punë, por gjithçka që duhet të bëni është të organizoheni mirë dhe gjithçka do të shkojë mirë.

Peshorja
Në dashuri duhet të ruani qetësinë maksimale, sepse sot rrezikon të debatoni me partnerin. Në punë ka shumë gjëra të reja që vijnë muajin e ardhshëm.

Akrepi
Ka pak nervozizëm në ajër, ndaj tregohuni shumë të kujdesshëm në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët. Puna do t’ju japë një kënaqësi të madhe.

Shigjetari
Në dashuri ka ardhur koha për të kompensuar terrenin e humbur ditët e fundit. Për sa i përket sferës profesionale, lajme të rëndësishme dhe mundësi për t’u kapur janë pranë.

Bricjapi
Një periudhë e mirë rikuperimi po vjen që jeta juaj e dashurisë të bëhet më e qetë. Në punë kujdes nga çdo keqkuptim me kolegët.

Ujori
Hëna sot ju bën veçanërisht të qetë dhe të gatshëm për të përjetuar emocionet në maksimum, pavarësisht nëse jeni çift apo beqar dhe po përballeni me takime të reja. Në punë, bëni veten të numëroni më shumë.

Peshqit
Në dashuri ka diçka që duket se po vendos pak tension në jetën bashkëshortore. Mundohuni të flisni me partnerin tuaj për këtë. Në punë vazhdoni të angazhoheni ashtu siç po bëni tashmë sepse rezultatet nuk do të vonojnë.