Çifti i njohur në estrad, së shpejti paralajmëron dasëm

Ditën e djeshme Klea Huta dhe Elgit Doda kanë celebruar dashurinë e tyre, por pritet në mes qershori të celebrohet edhe Arbana Osmani.

Ama asnjë nga këto dasma, duket se një dasmë e re është në horizont.Venera Lumani ka publikuar një foto nga dasma e djeshme ku i drejtohet Lindit; Po ne, kur?

Mos ndoshta çifti e ka në planet e afërta?Një gjë është e sigurt, që janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit dhe ne mezi po presim dasmën e tyre.Related Articles

Back to top button