ShowBizzz

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me Genar Topallin

Cindy Marina nuk e fsheh më lidhjen me djalin e Jozefina Topallit, Genarin. Dikur ka qenë e rezervuar me postimet në rrjete sociale, por sot ka guxuar pak më shumë.

Këtë herë ajo ka ndarë një moment shumë romantik të saj dhe Genarit duke u puthur. Çifti ndodhet buzë detit, pranë një statuje gjigande duke rikrijuar versionin e tyre.

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me Genar Topallin

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë që e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Cindy Marina na tregoi se si ka nisur historia e tyre e dashurisë.

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me Genar Topallin

Modelja tregoi se ata kanë patur prej kohësh lidhje familjare, por njohja e tyre ka qenë tërësisht miqësore, ku i ka bashkuar volejbolli, sporti që Cindy luan prej vitesh në mënyrë profesionale.

“Jemi njohur rastësisht, kemi patur lidhje familjare me njeri-tjetrin. Familjet tona njiheshin prej kohësh, por s’e kisha takuar kurrë. Pastaj, e takova rastësisht në plazh. Ishim bashkë e luajtëm volejboll. Aty ma vodhi zemrën. Jemi njohur si miq në fillim”, tregoi Cindy.

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me Genar Topallin