ShowBizzz

Çmendet rrjeti: Luizi nxjerr këngën e re dhe i dedikohet Kiarës

Luizi ka publikuar së fundmi këngën e tij të re. Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos.

Çmendet rrjeti: Luizi nxjerr këngën e re dhe i dedikohet

“Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti. Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë. Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash teksa shton: Përjetësisht tha zemra, përjetësisht e jemja, kanjëherë kam frikë a mos je andërr e po cmendna.

TS Poll - Loading poll ...

Çmendet rrjeti: Luizi nxjerr këngën e re dhe i dedikohet

Ndonëse ka pak minuta që është publikuar kënga po pritet shumë mirë nga publiku dhe numëron mijëra pëlqime e komente. Kujtojmë se historia e tyre nisi në “Big Brother VIP” ku dyshja u dashuruan me njëri-tjetrin.

Çmendet rrjeti: Luizi nxjerr këngën e re dhe i dedikohet

Çmendet rrjeti: Luizi nxjerr këngën e re dhe i dedikohet