ShowBizzz

Ç’veshën VIP-at në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan historinë e tyre të dashurisë në një dasmë buzë detit në jug të vendit.

Shihni në vijim disa foto nga ceremonia si edhe veshjet e disa prej të ftuarve VIP.

Çifti i sapomartuar

Bora Zemani

Donald Veshaj

Vëllezërit Veshaj

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Olta Boka

Kejsi Tola

Miriam Cani

Ariana Fejzullahu