ShowBizzz

Dafina dhe Yanina dhurojnë puthje në buzë

Dafina Zeqiri dhe Yanina po e shijojnë suksesin e duetit të parë bashkë, Nasty x See me.

Bukuroshet shqiptare e lansuan projektin të bashkangjitur edhe me videoklip, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Dyshja realizuan klipin me kërcim mjaftë provokuese duke u shfaqur joshëse.

Momenti që morën vëmendje është kur këngëtaret afrohen duke lënë të kuptohet se kanë realizuar puthje në buzë.