ShowBizzz

Dafina Zeqirit ja bëjnë këtë dhuratë romantike në koncert

Këngëtarja e muzikës moderne, Dafina Zeqiri, është ndër më të preferuarat prej vitesh.

Ajo, ka një prodhimtari marramendëse në industri, ndërkaq hiti i fundit i saj është “Nasty” në bashkëpunim me Ya Nina.

Ylli i muzikës nuk ndalet së mbajturi koncerte brenda dhe jashtë vendit, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi në një koncert në Zvicër, Dafines i është dhuruar një buqetë e bukur me lule, gjë e cila ndodh rrallë viteve të fundit.