ShowBizzz

Dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM)

Në një ceremoni madhështore buzë detit, Klea Huta dhe Elgit Doda i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit dhe janë martuar zyrtarisht.

Pas ceremonisë, çifti dhe dasmorët janë zhvendosur në një tjetër ambjent ku është mbajtur festa për kurorëzimin e dashurisë në martesë.

Padyshim që mes të ftuarish, një pjesë e mirë ishin personazhe publik, miq të Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

TS Poll - Loading poll ...

Më poshtë gjeni foto se si u dukën personazhet VIP në dasmën e Kleas dhe Elgitit./albeu.com/