ShowBizzz

Dea Mishel bën deklaratën e papritur: Jam në një marrëdhënie me Kristin

Dea Mishel ka konfuzuar ndjekësit e saj, pasi ka postuar një foto me Kristin, duke i vendosur mbishkrimin “Na zbuluat! E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin”.

Dy finalistët e “Big Brother VIP 2” kanë publikuar disa foto së bashku, nga prapaskenat e xhirimit ku po filmojnë për “She’s on Top”, programin që nis së shpejti në Top Channel. Dea Mishel dhe Kristi do të jenë pjesë e jurisë për të dhënë vlerësimet e tyre për konkurrentët.

Dea Mishel bën deklaratën e papritur: Jam në një

TS Poll - Loading poll ...

Kristi, Argjira, Dea

Dea nuk ka saktësuar nëse marrëdhënie për të cilën flet është marrëdhënie pune apo mes tyre ka diçka më shumë. Ajo ka shpërndarë edhe postimin e Ronaldo Sharkës, ku Dea dhe Kristi janë nusja dhe dhëndri.

Dea Mishel bën deklaratën e papritur: Jam në një