ShowBizzz

Dea nuk fshihet më: E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin

Pas përfundimit të Big Brother Vip, Dea Mishel dhe Kristi Dragot, janë përfolur se mund të kenë një lidhje bashkë për shkak të kimisë mes tyre.

Por një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga dyshja, dhe pse Dea ka ironizuar sot me një postim duke thënë se është në një marrëdhënie me Kristin.

“Na zbuluat! E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin”, ka shkruar ajo.

TS Poll - Loading poll ...

E vërteta është se dyshja janë në një marrëdhënie, por jo dashurie. Ata do të jenë bashkë, pjesë e emisionit Sh-s on Top.