ShowBizzz

Detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin

Luizi dhe Olta postuan së fundmi një foto ku shfaqeshin duke lexuar skenarin e filmit që do të luajnë së shpejti. 

Detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin

Por ajo ç’ka askush nuk ka kapur është fakti se në një nga fletët duket një puthje me buzëkuq. Mos ndoshta ky është një mesazh i koduar?

TS Poll - Loading poll ...

Detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin

Mesa duket dikush e ka dhënë shenjën e saj, të jetë Kiara apo dikush tjetër, kjo mbetet për tu parë…

Siç është bërë e ditur Olta dhe Luizi do të luajnë rolin si burrë dhe grua. 

Filmi do të titullohet “Në kuadër të dashurisë“, nga produksioni “Top Channel Films”. Filmi do të jetë i zhanerit “komedi-romancë”.

“Do të jetë një histori e vërtetë dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetën e dy njerëzve, dy familjeve të tyre në një komedi romantike që do t’u bëjë të qeshni, të qani dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar”-thuhet në përshkrimin e filmit.