ShowBizzz

Ditë feste në familjen e këngëtarit Nysret Muqiqi

Sot është ditë feste në familjen e çiftit të njohur këngëtarë, Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu.

Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

E bukura Biona pranoj qindra urime, por më i veçanti ishte ai nga Merita.

Përmes disa fotografive ajo ka shkruar fjalët më të vecanta për ta uruar të bijën.

”Urime ditelindjen drita e syve te mi,te uroj shendet dhe fat ne jete.Qofsh e lumtur ashtu si na lumturon ti neve per çdo dite.Te dua shume zemra ime ”, ka shkruar ajo.