Dje ishte “nata” e saj! Pas dasmës madhështore, vjen reagimi i parë i Klea Hutës

Ditën e djeshme, Elgit Doda dhe Klea Huta kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Mes të ftuarve, çifti i thanë po njëri-tjetrit.

Pas dasmës madhështore, një reagim e bëri Klea Huta në llogarinë e saj të Instagramit.

Teksa postoi disa momente nga dasma, ajo shkroi:

TS Poll - Loading poll ...

“E lumtur dhe e plotesuar! Faleminderit cdokujt qe sot ndan kete moment me ne, e lumtur t’ju kem. Faleminderit Zotit per cdo bekim, jam mirenjohese! Elgit Doda Faleminderit ty per gjithcka.. Te dua! Gezuar ditelindjen jeta ime @kriddoda, mami dhe babi do perpiqen gjithe jeten te te dhurojne vetem kujtime te lumtura“Related Articles

Back to top button