ShowBizzz

Do të habiteni! Detaji që askush nuk e kapi në foton e Oltës me Luizin

Në rrjet po qarkullon një video e Olta Gixharit dhe Luizit që kanë disa letra në duar, ku me siguri do të jetë skenari i filmit ku pritet që dyshja të jetë çift.

Por ajo ç’ka askush nuk ka kapur është fakti se në një nga fletët duket një puthje me buzëkuq.

Mos ndoshta ky është një mesazh i koduar?

TS Poll - Loading poll ...

Pra mesa duket dikush e ka dhënë shenjën e saj, të jetë Kiara apo dikush tjetër, kjo mbetet për tu parë…